Herkese merhaba! Kanvastik.com'a hoşgeldiniz.
Size biraz kısaca kendimizden bahsedelim.

Kanvastik'e hayat veren kreatif ekip olarak bizi kanvas tablo üretimine yönlendiren asıl itici güç etrafta neredeyse hiç akılda kalıcı
ve bakanın bir kez daha bakmak isteyeceği türden tablolar olmayışıydı.

Hikaye Böyle Başladı

Ekibin içinde bulunan iki grafik tasarımcı ve  kreatif direktör, hobi olarak farklı tasarımlar üretmeye ve bunları olabildiğince insanların beğenisine sunmaya çalışıyordu. Bu tasarımları çeşitli materyaller üzerinde baskı olarak deneyen ikili çevreden gelen müthiş pozitif yorumlardan sonra “neden tasarımlarımız insanların yaşam alanlarında onlara ilham vermesin ki?” düşüncesiyle, zaten yıllar öncesinden sıkı dost oldukları, işinin ehli bir matbaacı ve bir programcı ile yola koyulmaya karar verdiler.

Tüm Parçalar Yerine Oturmuştu

Grafik tasarımcı, matbaacı ve programcı. Artık taşlar yerine oturmuştu. Geriye kalan tek yapılacak şey azimle çalışmaktı. Bu inançla işlerini severek yola koyulan Kanvastik ekibi artık kendileri için bir meslekten ziyade gurur tablosu olacak bu projeyi başlattılar.

Bu Kanvaslar Bir Başka Dostum!

Kanvastik ekibi özel tasarım kanvas tablolar üretilmeye başladı ve bu tabloları çevredeki insanlara gösterdiler. İnsanlardan gelen tepkiler ekibi hiç şaşırtmadı: "Sıradışı" "Daha önce böyle bir şey görmedim." "Bu tabloyu kesinlikle ben istiyorum. Başkasına vermeyin!"
Her tarafta görülen sıradan tabloların çok dışındaydı bu tablolar. Ve insanların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Ekip doğru yolda olduğunu biliyordu.

Kanvastik.com Doğdu

Bu fantastik tabloları daha çok insana ulaştırmayı hedefleyen ekip, beraberce kanvastik.com'u kurdular.

vangogh, artclub, fight club, canvas, kanvas, tablo

Sanatın Getirdiği İlham

Ekibin içindeki yoğun Rönesans tabloları sevgisi çoğu tasarıma da yansıdı. Rönesans tabloları ve modern zaman figürleri tek bir tabloda birleşince ortaya harika işler çıktı. Bu, modern zamanların bir sanat akımı olarak bile kabul edilebilirdi.

Bakanın bir kez daha
bakmak isteyeceği,
bulunduğu ortama keyif
veren tablolar üretmek.
İşte tüm mesele bu!