Vincent Van Gogh

32 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Tümünü Görüntüle
Filtreler:
 • Feel Anything Van Gogh

  Bazen, hissedeceğim her şeyi hissettiğimi düşünüyorum ve bundan sonra yeni bir şey hissetmeyeceğim. Zaten hissedeceklerim sadece daha küçük versiyonları.
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Everthing Lies

  Asıl hissettiklerin bu olmadığında, asıl duygularını yansıtmadığında, gerçekten kendi cümlelerini söylemedğinde, kendini gözlerinden nasıl sakınacaksın?
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Sky Van Gogh

  Şu anda kesinlikle yıldızlı bir gökyüzünü resmetmek istiyorum. Bana öyle geliyor ki, geceler hala günlerden daha zengin. Geceler en yoğun menekşe, mavi ve yeşil tonlarına sahip. Sadece biraz dikkat ederseniz, belirli yıldızların limon sarısı, bazılarının pembe, yeşil veya mavi olduğunu ve bazılarının unutulması güç bir parlaklığı olduğunu göreceksiniz. Ve benim açıklamama gerek olmayacak şekilde açık ki böylesi bir temayı oluşturmak için sadece mavi-siyah noktaların üzerine beyaz noktalar koymak yıldızlı bir gökyüzü resmetmek için yeterli olmayacaktır.
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Van Gogh Mirror

  Ayna en iyi arkadaşım demiş Charlie Chaplin, Van Gogh da resmettikçe aynadaki bulanıklıkların gitmesidir demiş hayat için. Yansımalarımızdan ne kadar memnunuz, ya yansıttıklarımızdan? Sadece aynalar mı gösterir yansımalarımızı?  Etrafınıza hiç baktınız mı?
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Art Fellas

  Yukarıdan bakar gibi çevrendeki insanların ortalaması olduğunu söyleyenler çıkacak. Onlara zoraki ilişkilerin fazla uzun sürmeyeceğini tekrar hatırlat. Yoldaş olduklarınla, dost bellediklerinde bir araya gelmenin bir sebebi var. Yapay dostluklar kurmaya çalışmaktansa bu vakti kendine harca, kendini geliştir, çevreni de buna yüreklendir!
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Art Seksüel

  Artseksüel: sanatın çeşitli formlarına karşı duyulan çekim ya da genel olarak sanat eserlerine bakarak  haz alan kimse.
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Tatoo Time Vangogh

  Yaptığın her şeyi vücuduna işlenmiş bir dövme gibi düşün. İnsanlar senin yüzüne baktıkları zaman seni yaptığın şeylerle hatırlarlar. Peki sen iyi şeylerle mi yoksa kötü şeylerle mi hatırlanmak istersin?
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Art Club / Soap

  Sanat kulübüne hoşgeldiniz. Kulübün tek kuralı var; sanat hakkında konuş, sanatı yay, sanatın sana okkalı bir yumruk atmasına izin ver. Çünkü sanat duyguları bu yolla harekete geçirir.
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Last Art Supper

  Ruhumuzun da beslenmeye ihtiyacı var. Lüksten ziyade ihtiyaç, bu yeryüzünde yaşamımıza anlam katan yegane şey. Sanata dair her şey, son anına kadar bu yaşamı anlamlandırmakla ilgili... Sen de bu sofrada ruhunu doyurmak ister misin?
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • A Romantic Starry Night

  Gökyüzü yıldızlarla doluyken bir kez daha aşık olursunuz. Yıldızlar daha önce hiç görmediğiniz detayları açığa çıkarır. Böyle akşamların ne kadar değerli olduğunun farkına varın. Yanınızdakinin gözlerine bir kez daha, daha önce hiç bakmamışsınız gibi bakın.
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • VanGogh in the Museum

  Şık ve büyük bir müzeyi gezerken zaman, mekan algınız değişir. Tarihi eserlerin ve tabloların büyüsünde kaybolursunuz. Bir bakarsınız ki Van Gogh ile yan yana o müthiş eserleri incelerken bulursunuz kendinizi. İşte buna zamansız sanat denir.
  95,00340,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Thrift Shop

  I wear your granddad's clothes I look incredible I'm in this big ass coat From that THRIFT SHOP ART down the road THIS IS FUCKIN AWESOME ? (Artist @failunfailunmefailun )
  110,90229,90
  Temizle
  Seçenekleri seç