Artselmart

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Filtreler:
 • Space Series-5

  Uzay ülkelere ayrılsaydı müziğin merkezi Satürn olurdu. Mesela “Galaksilerce” gibi bir terim ortaya çıkardı ve insanlar Satürn’ün çemberinde keşfedilmemiş galaksilerce şarkı notası olduğuna inanırlardı. Gerçi öyle olmasa bile her şarkının en derin yerinde ruhun ulaştığı nokta bilirsiniz ki yine Satürn’e yakın bir yerlerde.

  165,00430,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Space Series-4

  ‘Evren gibi sonsuz düşüncemde sonu olmayan bir sevgisin’ dedi.  Bunu söylerken önemli olan aynı gecede aynı gökyüzünde olmamız değildi. Bunu ona kuyruklu bir yıldız fısıldamadı ya da farklı yörüngedeki bir gezegen duygularını etkilemedi. Sadece kalabalık olan şu koca kâinatta birbirimize ait olduğumuzu fark etti.

  165,00430,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Space Series-3

  Her şeyi yapabilmenin bir sınırı olmamalıydı. Bunun farkında olarak yaşamak herkesin tek ortak noktasıydı. Kimileri aklının bulduğunu sınır koyarken kimileri gücüyle tüm sınırları aştı.

  165,00430,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Space Series-2

  Yıldızlara baktığınızda sadece küçük parlak noktalar görüyorsanız, kafanızı tekrar kaldırıp bu devasa sanat eserine tekrar bakın. Evet, evren keşfedilmeyi bekleyen bir sanat eseri.
  165,00430,00
  Temizle
  Seçenekleri seç
 • Space Series-1

  Uzak galaksilerde yaşam var mı sorusu artık demode olmalı. Asıl soru uzak galaksilerde kim bilir bizlerdeki gibi ne hayat hikayeleri, umut ve heyecan dolu canlılar vardır olmalı.  Asıl ilgi çekici olan bu soru.
  165,00430,00
  Temizle
  Seçenekleri seç