Genel

Kanvastik’in Yenilenen Yüzü

Yenilenen arayüzümüzle sizlerleyiz.

Estetik, kratif ve fantastik tabloların yer aldığı Kanvastik yeni arayüzüyle sizlerle buluştu. Yeni arayüzün yanında bir çok harika özellik de eklendi. Tasarımcılar için satıcı paneli, hızlı sipariş sistemi, istek listesi ve her ay oylanacak olan ayın kreatif kanvası gibi özelliklerle Kanvastik deneyiminiz çok daha iyi olacak.

Kreatif ve sıradışı eserlerle yaşam alanlarına yepyeni bir hava katmak isteyen tüm herkesi aynı çatı altında buluşturarak hep beraber büyümeye devam ediyoruz. Kanvastik’in yeni arayüzü üzerinden sipariş vermek artık çok daha kolay. Ürün için sana en uygun olduğunu düşündüğün ebatlarını seç, sepetine ekle, adres bilgilerini gir ve kolaylıkla anında siparişini oluştur. İşte bu kadar basit!

Tasarımcısın ve tasarımlarının tablo, bardak ve tekstil ürünlerinin üstünde insanlara ilham vermesini mi istiyorsun? Doğru adrestesin. Aşağıdaki linki tıklayarak karşına gelen sayfadaki formu doldur.  Senin de tasarımların kanvastik.com’da ziyaretçilerin karşısına çıksın.

Tasarımcı Başvurusu Yap

İstek Listesi

İstek listesine ekle ve satın al özelliğiyle birlikte o an beğendiğin ürünleri istek listesinde tutabilir daha sonra kolayca satın alabilirsin.
Hızlı sipariş sistemi hızlı şekilde sipariş verilmesini sağlayan sistemdir. Kısıtlı ve değerli zamanınızı harcamadan hızlıca sipariş verebilmeniz için harika bir yöntem!

Hızlı Listeleme

Beğendiğin tablolar seni takip ediyor. Herhangi bir sayfa değiştirmeden hızlıca anasayfa üzerinden kategoriler arası uzun bir geziye çıkabilirsin. Heyecanla kendini bulacağın fantastik ve benzersiz tabloyu senin için üretmeyi bekliyoruz.

Ayın “KK” Kreatif Kanvası

Kanvastik ekibi olarak interaktif iletişimi sizlerle daha çok arttırmak için yeni bir özellik yayınladık. Her ay en çok satanlar arasında ayın “KK” seçili tablolar sizlerin beğenisine sunulacak ve en çok seçim yapılan tabloyu Kreatif Kanvas olarak seçeceksiniz. Tercih ettiği ürün ayın kreatif kanvası seçildiğinde de sanat severlerimiz kendilerine tanımlanan indirim kuponuyla beğendiği tabloya indirimli bir şekilde sipariş verebilir.
Kanvastik ekibi sizler için gelişmeye ve sizlerle birlikte büyümeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir