Genel

Kanvasik Yenilenen Arayüzü

Yenilenen arayüzümüzle sizlerleyiz.

Estetik ve kratif tabloların en lezzetli yüzü Kanvstik yeni arayüzüyle sizlerle buluştu. Yeni özelliklerimizi aşağıda paylaşıyoruz.

– Sanatçı paneli
– Yenilenen arayüz.
– Hızlı sipariş sistemi
– İstek listesi
– Hızlı listeleme
– Ayın “KK” sı

Birlikte daha güçlüyüz diyerek sanatseverleri ve sanatçıyla en içten duygularla buluşturarak büyümeye sizlerle devam ediyoruz.
Kanvastik yeni arayüzü üzerinden sipariş vermek daha kolay. Sepetine ekle, özelliğini seç hemen sipariş ver.

Sanatçısın ve sanatını sanatseverlerle buluşturmak istiyorsun. Doğru adrestesin. Aşağıdaki formu doldurarak sende tasarımlarını kanvastik.com da görmeye başlayabilirsin.

İstek Listesi

İsteklistesi ekle ve satın al özelliğiyle birlikte anlık beğendiğin modelleri istek listesinde tutabilir kolayca satın alabilirsin.

Hızlı sipariş sistemi sizlerin hızlı şekilde sipariş vermesini sağlayan sistemdir. Kanvastik sizlere bu özelliği ile en hızlı ve pratik şekilde sanata yakınlaştırıyor.

 

Hızlı Listeleme
Beğendiğin tablolar seni takip ediyor. Herhangi bir sayfa değiştirmeden hızlıca anasayfa üzerinden kategoriler arası uzun bir geziye çıkabilirsin. Heyecanla kendini bulacağın fantastik ve benzersiz tabloyu senin için üretmeyi bekliyoruz.

 

Ayın “KK” Kreatif Canvas
Kanvastik İnteratif iletişimi sizlerle daha çok arttırmak için yeni bir özellikliğini sizler için yayınladı. Her ay en çok satanlar arasında ayın “KK” seçili tablolar sizlerin beğenisine sunulacak ve en çok seçim yapılan tabloyu Kreatif Kanvas olarak seçeceğiniz. Doğru seçimi yapan sanat severlerimizde tanımlanan indiri kuponuyla beğendiği tabloya hemen ulaşabilir.

 

Kanvastif ekibi sizler için gelişmeye ve sizlerle birlikte büyümeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir